Top4sport

Novinky

Termíny 2022:

9. - 10. 7. 2022 Volejbalový turnaj smíšených družstev - 14. ročník 23. - 24. 7. 2022 …

Vranovské léto 2021

Volejbalový turnaj mužů a žen 2021: Muži 1. místo: Rumídci 2. místo: Ivánkovo šáňo 3. místo:…

"Harakiri" vítězem mixů

Volejbalový turnaj smíšených družstev 2021 1. místo: Harakiri 2. místo: Matesovy divoši 3. místo…

Výsledky Vranovského léta 2013

Počasí Vranovskému létu letos přálo, potvrdil to i uplynulý víkend, kdy se teploty vyšplhaly až k pětatřiceti stupňům celsia a obloha byla bez jediného mráčku azurově modrá. 

Na posledním ze seriálu turnajů 44. ročníku Vranovského léta se utkalo celkem 79 mužských a ženských týmů o finanční i hodnotné věcné ceny.

 

Muži

V kategorii mužů se letos představilo 43 týmů, což je o deset více než při loňském ročníku. Třináct z nich extraligových. Několik hráčů se mohlo pochlubit i zkušenostmi z národního týmu. 

Ze sobotních 11 základních skupin vzešlo 16 nedělních týmů, které si to ve čtyřech nadstavbových skupinách rozdaly o postup do čtvrtfinále, kam se probojovaly vždy nejlepší dva týmy ze skupiny. Do semifinále postoupily čtyři týmy: Pinkáme pro,  Zdarec (loňští vítězové), Mužský, CHV Container. 

Konečné pořadí

1. Zdarec

2. Mužský

3. Pinkáme Pro

4. CHV Container

Nejlepší hráč: Jakub Salon (Zdarec)

 

Ženy

 V ženské kategorii se představilo 36 týmů, což je sice o 6 týmů méně, než v loňském roce, ale i tak bylo obsazení velmi kvalitní. Mezi ženskými týmy jich bylo 5 extraligových. Bylo nalosováno celkem 10 základních skupin.  Ze čtyř nadstavbových skupin postupovaly vždy první dva týmy do čtvrtfinále. Semifinále si nakonec zahrály českobudějovické Madetky s pražskou Jinou dimenzí, brněnský tým Pěkný Kozy a tým Mimoni. Semifinálové souboje neskončily šťastně pro týmy Jiná dimenze a Mimoni. To znamenalo, že se spolu utkaly v boji o bronz. Děvčata z Jiné dimenze prohrála i tento zápas, což znamenalo bronzovou radost pro tým Mimoni. 

Konečné výsledky - ženy:

1. Pěkný kozy

2. Madetky

3. Mimoni

4. Jiná dimenze

Nejlepší hráčka:  Sandra Kotlábová (Madetky)

Miss sympatie VL: Tereza Jiroušková (Pěkný kozy)  

 

Fotografie z turnaje na facebooku.