Top4sport

Novinky

Termíny 2022:

9. - 10. 7. 2022 Volejbalový turnaj smíšených družstev - 14. ročník 23. - 24. 7. 2022 …

Vranovské léto 2021

Volejbalový turnaj mužů a žen 2021: Muži 1. místo: Rumídci 2. místo: Ivánkovo šáňo 3. místo:…

"Harakiri" vítězem mixů

Volejbalový turnaj smíšených družstev 2021 1. místo: Harakiri 2. místo: Matesovy divoši 3. místo…

Výsledky Vranovského léta 2010

Seriál sportovních soutěží s názvem Vranovské léto 2010 vyvrcholil o víkendu 24. a 25. 7.  mezinárodním turnajem mužů a žen.

V letošním  41. ročníku se celkem utkalo 40 týmů mužů a 37 týmů žen. Jako každý rok nechyběla ani extraligová špička doplněná českými reprezentanty.

V sobotu se začalo na 11 hřištích v kempu Vranovská pláž a jeho okolí hrát v základních skupinách. Klíč byl v obou kategoriích stejný. Do nedělních bojů se dostalo 24 družstev mužů a stejný počet družstev žen. Pozlobilo malinko počasí a muselo se během základních skupin hrát v dešti a jednou dokonce i na 20 minut přerušit Naštěstí déšť ustal a mohlo se pokračovat. V neděli ráno  se hrálo ještě ve tříčlenných skupinách, ze kterých šlo již do KO systému pouze vítězné družstvo. Zbylo tak 8 a 8 družstev a mohly začít čtvrtfinálové boje.

Muži

V kategorii mužů se prokousali k bojům o medaile družstva Mrzáci, Fanclub strýčka Koryho, Odpadlíci a Palkovice. V prvním semifinále se o finále utkali Mrzáci s Fanclubem strýčka Koryho a ve třísetové bitvě si finále vybojovali Mrzáci, tým složený z odchovanců Poštorné. Ve druhém semifinále se rozhodlo ve dvou setech, ve kterých si poradili se soupeřem obhájci z roku 2009 Odpadlíci. Do „malého finále“ ták šli hráči z Palkovic. Bohužel pro ně, nezvládli ani boj o 3. příčku a ve třech setech podlehli Fanclubu strýčka Koryho. V závěru obou finálových setů měli více štěstí Odpadlíci a mohli se radovat z obhajoby a finančních i věcných cen. Nejlepším hráčem byl vyhlášen zkušený Odpadlík Marek Tomáš .

Ženy

Mezi ženami měla semifinále toto složení - G Force proti PF České Budějovice a hráčky pod jménem Popojedeme proti Palkovicím. Palkovice tak měly zastoupení v obou kategoriích v semifinále. Stejně jako mezi muži však své poslední dva souboje nezvládly ani ženy a zbyla na ně po prohrách 0:2 v semifinále a 1:2 v utkání o 3. místo jen čtvrtá příčka. V prvním semifinále si hráčky KP Brno pod názvem G Force poradily s Budějovicemi 2:0 a čekaly na ně hráčky Popojedeme, tým složený z hráček extraligové Olomouce a Přerova. Ty se nakonec radovaly i z finálového vítězství 2:0. Nejlepší hráčkou turnaje byla Alena Honková z vítězného týmu. Mezi ženami každoročně volíme i Miss sympatie, kterou se stala Vendula Straková z G Force.

Konečné výsledky mužů:
1. Odpadlíci
2. Mrzáci
3. Fanclub strýčka Koryho
4. Palkovice
5.- 8. Hotel Sobol, Otroci královny Alžběty, Zdarec a Veselý bílek

Konečné výsledky žen:
1. Popojedeme (extraligové hráčky Přerova a Olomouce)
2. G Force (KP Brno)
3. PF České Budějovice
4. Palkovice
5.- 8. Unimobuňky, Fosílie, Žižkov a Jiná dimenze

Generálním partnerem akce byla společnost EXCALIBUR CITY a záštitu nad turnajem převzal poslanec Ing. Ladislav Skopal.