Top4sport

Novinky

Termíny 2017:

48. ROČNÍK VRANOVSKÉHO LÉTA: 15. - 16. 7. 2017 Volejbalový turnaj smíšených družstev / 29. - 30. 7.…

Vranovké léto 2016

47. ročník ovládl Zdarec a Pekařky. Zúčastnilo se 35 týmů mužů a 38 ženských týmů. <a href="http:/…

Dynamo Helsinky vítězem mixů

1. Dynamo Helsinky, 2. Krasokorčuliári, 3. Mývalovalova, 4. Tvoje máma, 5. - 8. místo: U mě dobrý,…

Partněři

Výsledky volejbalového Vranovského léta 2008

Seriál sportovních soutěží s názvem Vranovské léto 2008 vyvrcholil o víkendu 26. a 27. 7. nejvíce očekávaným mezinárodním turnajem mužů a žen.

V letošním již 39. ročníku se celkem utkalo 38 týmů mužů a 30 týmů žen. Jako každý rok nechyběla ani extraligová špička doplněná českými reprezentanty. V dvoudenním klání v kategorii mužů se ve finále utkaly týmy Mrzáci (hráči z Poštorné a Brna) a Zdarec (brněnský tým). Po velmi vyrovnaném souboji si hlavní cenu 15 000,- Kč a hodnotné věcné ceny vybojoval tým Zdarec. Bronz si odvezli Odpadlíci (mezinárodní kombinace borců hrajících v Belgii a Francii).

Nejlepší volejbal v kategorii žen předváděl celek Cestovatelky (hráčky extraligového Králova Pole), který ve finálovém zápase porazil tým Jiná Dimenze, poskládaný z hráček prvoligového Sokola Žižkov Praha. Třetí místo vybojoval Záměl.

Volejbalový turnaj mužů:

  • 1. Zdarec (Brno)
  • 2. Mrzáci (Poštorná + Brno)
  • 3. Odpadlíci (hráči hrající mezinárodní soutěže – Belgie, Francie)
  • 4. Blue Six (Brno)

Nejlepší hráč turnaje: Martin Böhm (Zdarec)

Volejbalový turnaj žen:

  • 1. Cestovatelky (Královo Pole)
  • 2. Jiná Dimenze (Sokol Žižkov Praha)
  • 3. Záměl
  • 4. Masáž prasat (Brno)

Nejlepší hráčka turnaje: Soňa Mikysková (Cestovatelky)
Titul Miss Golla Vranovské léto 2008 si odnesla Zuzana Čížová (Cestovatelky).

Stejně jako minulý rok, i letos byl v sobotu 26. 7. pro návštěvníky připraven pestrý doprovodný program. V odpoledních hodinách byl program určen především pro dětské publikum. Naši malý návštěvníci si mohli vyzkoušet skákací hrady, lanové překážky, trampolínu a jízdu na býkovi. Zpestřením pro mnohé diváky byly módní přehlídky. Pro ty soutěživější z řad diváků byly připraveny soutěže v páce, veslování na trenažérech a závod na lehátkách. Ani dámy nepřišly zkrátka, mohly se nechat v průběhu odpoledne nalíčit od profesionálních vizážistek, nechyběly ani sportovní exhibice Bike trialu a Taekwon-da.

Večerní hudební vystoupení zahájila brněnská kapela Dust, po které následovalo nejočekávanější vystoupení večera, seskupení ALL X (hvězdy pořadu X factor). Vydařený večer zakončil koncert skupiny U2 Stay Revival a tombola o věcné ceny v hodnotě 75 000,- Kč.

Poděkování patří generálním partnerům turnaje NikeFactoryStore a Excalibur City a zvláštní poděkování patří poslanci Ing. Ladislavu Skopalovi za podporu celého turnaje. Děkujeme i společnosti Camp pláž Vranovská přehrada, že v jejich areálu se mohla akce uskutečnit.