Top4sport

Novinky

Termíny 2022:

9. - 10. 7. 2022 Volejbalový turnaj smíšených družstev - 14. ročník 23. - 24. 7. 2022 …

Vranovské léto 2021

Volejbalový turnaj mužů a žen 2021: Muži 1. místo: Rumídci 2. místo: Ivánkovo šáňo 3. místo:…

"Harakiri" vítězem mixů

Volejbalový turnaj smíšených družstev 2021 1. místo: Harakiri 2. místo: Matesovy divoši 3. místo…

Výsledky volejbalového Vranovského léta 2008

Seriál sportovních soutěží s názvem Vranovské léto 2008 vyvrcholil o víkendu 26. a 27. 7. nejvíce očekávaným mezinárodním turnajem mužů a žen.

V letošním již 39. ročníku se celkem utkalo 38 týmů mužů a 30 týmů žen. Jako každý rok nechyběla ani extraligová špička doplněná českými reprezentanty. V dvoudenním klání v kategorii mužů se ve finále utkaly týmy Mrzáci (hráči z Poštorné a Brna) a Zdarec (brněnský tým). Po velmi vyrovnaném souboji si hlavní cenu 15 000,- Kč a hodnotné věcné ceny vybojoval tým Zdarec. Bronz si odvezli Odpadlíci (mezinárodní kombinace borců hrajících v Belgii a Francii).

Nejlepší volejbal v kategorii žen předváděl celek Cestovatelky (hráčky extraligového Králova Pole), který ve finálovém zápase porazil tým Jiná Dimenze, poskládaný z hráček prvoligového Sokola Žižkov Praha. Třetí místo vybojoval Záměl.

Volejbalový turnaj mužů:

  • 1. Zdarec (Brno)
  • 2. Mrzáci (Poštorná + Brno)
  • 3. Odpadlíci (hráči hrající mezinárodní soutěže – Belgie, Francie)
  • 4. Blue Six (Brno)

Nejlepší hráč turnaje: Martin Böhm (Zdarec)

Volejbalový turnaj žen:

  • 1. Cestovatelky (Královo Pole)
  • 2. Jiná Dimenze (Sokol Žižkov Praha)
  • 3. Záměl
  • 4. Masáž prasat (Brno)

Nejlepší hráčka turnaje: Soňa Mikysková (Cestovatelky)
Titul Miss Golla Vranovské léto 2008 si odnesla Zuzana Čížová (Cestovatelky).

Stejně jako minulý rok, i letos byl v sobotu 26. 7. pro návštěvníky připraven pestrý doprovodný program. V odpoledních hodinách byl program určen především pro dětské publikum. Naši malý návštěvníci si mohli vyzkoušet skákací hrady, lanové překážky, trampolínu a jízdu na býkovi. Zpestřením pro mnohé diváky byly módní přehlídky. Pro ty soutěživější z řad diváků byly připraveny soutěže v páce, veslování na trenažérech a závod na lehátkách. Ani dámy nepřišly zkrátka, mohly se nechat v průběhu odpoledne nalíčit od profesionálních vizážistek, nechyběly ani sportovní exhibice Bike trialu a Taekwon-da.

Večerní hudební vystoupení zahájila brněnská kapela Dust, po které následovalo nejočekávanější vystoupení večera, seskupení ALL X (hvězdy pořadu X factor). Vydařený večer zakončil koncert skupiny U2 Stay Revival a tombola o věcné ceny v hodnotě 75 000,- Kč.

Poděkování patří generálním partnerům turnaje NikeFactoryStore a Excalibur City a zvláštní poděkování patří poslanci Ing. Ladislavu Skopalovi za podporu celého turnaje. Děkujeme i společnosti Camp pláž Vranovská přehrada, že v jejich areálu se mohla akce uskutečnit.