Top4sport

Novinky

Termíny 2017:

48. ROČNÍK VRANOVSKÉHO LÉTA: 15. - 16. 7. 2017 Volejbalový turnaj smíšených družstev / 29. - 30. 7.…

Vranovké léto 2016

47. ročník ovládl Zdarec a Pekařky. Zúčastnilo se 35 týmů mužů a 38 ženských týmů. <a href="http:/…

Dynamo Helsinky vítězem mixů

1. Dynamo Helsinky, 2. Krasokorčuliári, 3. Mývalovalova, 4. Tvoje máma, 5. - 8. místo: U mě dobrý,…

Partněři

Výsledky volejbalového Vranovského léta 2008 - mládež

Úvodní turnaj letošního sportovního Vranovského léta zahájilo volejbalové mládí. Na pláži Vranovské přehrady se představilo 31 družstev juniorek a juniorů z České a Slovenské republiky. Hrálo se na osmi hřištích na pláži a na Junioru. Garantem kvality byla účast řady ligových týmů.

Nejlepší volejbal v soutěži juniorů předváděl celek Společenství Praha (Řevnice), který ve vyrovnaném finálovém zápase porazil tým Scratch, poskládaný z hráčů volejbalového klubu USK Praha. Třetí místo vybojovali Transformátoři ze Spartaku Velké Meziříčí. Na čtvrtém a pátém místě se umístili hráči týmů Čmeláci (USK Praha) a Jiskra Havlíčkův Brod.

Suverénní vítězky předešlých ročníků volejbalisteky VK KP Brno "A" skončily na 3. místě. Ve finálovém zápase se utkaly týmy nejvyšší české juniorské volejbalové soutěže TJ Tatran Střešovice a Přerovský volejbalový klub. Více radosti na konci zápasu měly hráčky z Přerova. Čtvrté a páté místo obsadily hráčky TS Strojár Malacky a TJ Mittal Ostrava.

Družstva juniorek, která nepostoupila ze základních skupin turnaje, byla rozlosována do druhého turnaje s názvem Pohár Vranovského léta. V tomto samostatném turnaji nejvíce zazářil tým VK ZK IMA Bratislava "A". Na druhém a třetím místě se umístily celky TJ Sokol Bedřichov a kadetky Demlova.

Hrálo se o atraktivní ceny v hodnotě překračující 50 000 Kč. Poháry za nejlepší individuální výkony obdrželi Štěpán Junek (Společenství Praha Řevnice) a Monika Čtveráčková (Přerovský volejbalový klub). Letošní MISS SYMPATIE volejbalového turnaje mládeže se stala Andrea Malá z VK KP Brno.