Top4sport

Novinky

Termíny 2019:

50. ROČNÍK VRANOVSKÉHO LÉTA: 13. - 14. 7. 2019 Volejbalový turnaj smíšených družstev / 27. - 28. 7.…

Vranovské léto 2018

49. ročník ovládli Rumídci a Buchty na plech. <a href="http://www.facebook.com/vranovskeleto">…

"Harakiri" vítězem mixů

Volejbalový turnaj smíšených družstev 2018 1. místo: Harakiri 2. místo: Mývalovalova 3. místo:…

Partněři

Výsledky volejbalového Vranovského léta 2008 - mládež

Úvodní turnaj letošního sportovního Vranovského léta zahájilo volejbalové mládí. Na pláži Vranovské přehrady se představilo 31 družstev juniorek a juniorů z České a Slovenské republiky. Hrálo se na osmi hřištích na pláži a na Junioru. Garantem kvality byla účast řady ligových týmů.

Nejlepší volejbal v soutěži juniorů předváděl celek Společenství Praha (Řevnice), který ve vyrovnaném finálovém zápase porazil tým Scratch, poskládaný z hráčů volejbalového klubu USK Praha. Třetí místo vybojovali Transformátoři ze Spartaku Velké Meziříčí. Na čtvrtém a pátém místě se umístili hráči týmů Čmeláci (USK Praha) a Jiskra Havlíčkův Brod.

Suverénní vítězky předešlých ročníků volejbalisteky VK KP Brno "A" skončily na 3. místě. Ve finálovém zápase se utkaly týmy nejvyšší české juniorské volejbalové soutěže TJ Tatran Střešovice a Přerovský volejbalový klub. Více radosti na konci zápasu měly hráčky z Přerova. Čtvrté a páté místo obsadily hráčky TS Strojár Malacky a TJ Mittal Ostrava.

Družstva juniorek, která nepostoupila ze základních skupin turnaje, byla rozlosována do druhého turnaje s názvem Pohár Vranovského léta. V tomto samostatném turnaji nejvíce zazářil tým VK ZK IMA Bratislava "A". Na druhém a třetím místě se umístily celky TJ Sokol Bedřichov a kadetky Demlova.

Hrálo se o atraktivní ceny v hodnotě překračující 50 000 Kč. Poháry za nejlepší individuální výkony obdrželi Štěpán Junek (Společenství Praha Řevnice) a Monika Čtveráčková (Přerovský volejbalový klub). Letošní MISS SYMPATIE volejbalového turnaje mládeže se stala Andrea Malá z VK KP Brno.