Top4sport

Novinky

Vranovské léto 2019

Vranovské léto letos ovládli muži Mývalovalova a ženy Buchty na plech. <a href="http://www.facebook…

Termíny 2020:

51. ROČNÍK VRANOVSKÉHO LÉTA: 11. - 12. 7. 2020 Volejbalový turnaj smíšených družstev / 25. - 26. 7.…

"Tady něco máš" vítězem mixů

Volejbalový turnaj smíšených družstev 2019 1. místo: Tady něco máš 2. místo: Do tyče 3. místo:…

Partněři

Výsledky volejbalového Vranovského léta 2008 - mládež

Úvodní turnaj letošního sportovního Vranovského léta zahájilo volejbalové mládí. Na pláži Vranovské přehrady se představilo 31 družstev juniorek a juniorů z České a Slovenské republiky. Hrálo se na osmi hřištích na pláži a na Junioru. Garantem kvality byla účast řady ligových týmů.

Nejlepší volejbal v soutěži juniorů předváděl celek Společenství Praha (Řevnice), který ve vyrovnaném finálovém zápase porazil tým Scratch, poskládaný z hráčů volejbalového klubu USK Praha. Třetí místo vybojovali Transformátoři ze Spartaku Velké Meziříčí. Na čtvrtém a pátém místě se umístili hráči týmů Čmeláci (USK Praha) a Jiskra Havlíčkův Brod.

Suverénní vítězky předešlých ročníků volejbalisteky VK KP Brno "A" skončily na 3. místě. Ve finálovém zápase se utkaly týmy nejvyšší české juniorské volejbalové soutěže TJ Tatran Střešovice a Přerovský volejbalový klub. Více radosti na konci zápasu měly hráčky z Přerova. Čtvrté a páté místo obsadily hráčky TS Strojár Malacky a TJ Mittal Ostrava.

Družstva juniorek, která nepostoupila ze základních skupin turnaje, byla rozlosována do druhého turnaje s názvem Pohár Vranovského léta. V tomto samostatném turnaji nejvíce zazářil tým VK ZK IMA Bratislava "A". Na druhém a třetím místě se umístily celky TJ Sokol Bedřichov a kadetky Demlova.

Hrálo se o atraktivní ceny v hodnotě překračující 50 000 Kč. Poháry za nejlepší individuální výkony obdrželi Štěpán Junek (Společenství Praha Řevnice) a Monika Čtveráčková (Přerovský volejbalový klub). Letošní MISS SYMPATIE volejbalového turnaje mládeže se stala Andrea Malá z VK KP Brno.