Top4sport

Novinky

Termíny 2022:

9. - 10. 7. 2022 Volejbalový turnaj smíšených družstev - 14. ročník 23. - 24. 7. 2022 …

Vranovské léto 2021

Volejbalový turnaj mužů a žen 2021: Muži 1. místo: Rumídci 2. místo: Ivánkovo šáňo 3. místo:…

"Harakiri" vítězem mixů

Volejbalový turnaj smíšených družstev 2021 1. místo: Harakiri 2. místo: Matesovy divoši 3. místo…

Výsledky nohejbalového Vranovského léta 2012


TROJICE:

I letos se sjela na Vranov skoro kompletní špička českého nohejbalu, doplněná o zajímavé týmy ze zahraničí. Pravděpodobně špatná předpověď způsobila, že přijelo na Vranov nejméně trojic od roku 2006, a to 33. Týmy byly rozlosovány do 8 skupin a na celkem 8 kurtech se rozehrál hlavní turnaj. Velmi dobře si vedl kompletně ženský tým maďarských reprezentantek (Anna Ferenczi a Boglarka Lepsenyi), které doplnila slovenská reprezentantka Zuzana Tafsi. Tento tým nejenže postoupil ze základní skupiny, ale body si připisoval i v nadstavbové skupině. Po základních skupinách postoupilo 16 nejlepších do 4 nadstavbových skupiny, ze kterých vykrystalizovalo 8-členné play-off. Do semifinále se probojovala navlas stejná mužstva jako v loňském ročníku i v naprosto identickém složení.

V semifinále skončila cesta do finále pro Rumové pralinky a také pro tradičního účastníka bojů o medaile Fit tým. V boji o 3. místo Fit tým po roce na soupeře opět nestačil a bronz z trojic ukořistily Rumové pralinky.

Snad jediné, co nebylo s minulm ročníkem podobné, byl mnohem dramatičtější průběh finále. V tom letošním sice Sloni opět prohráli 2:0, ale oba sety byly vyrovnané až do konce (10:8 a 10:9). V obou týmech dominovali smečaři Kop a Doubrava, tzn. nebylo vidět moc dlouhých výměn, na které jsme z finálových bojů na Vranově zvyklí. Finanční prémie 12.000 Kč za vítězství trojic tak potěšila Zemětřesení.

Aby té podobnosti s loňským ročníkem nebylo málo, byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje trojic Jirka Doubrava.

Tradičním doplňkem hlavní soutěže, je klání týmů, které nepostoupily ze základních skupin - Pohár Vranovského léta. V něm se radoval tým Napoleoni, který ve finále přehrál Mnichovo Hradiště.

Celkové výsledky trojic:

  1. ZEMĚTŘESENÍ (Doubrava, Ježdík, Chytra)
  2. SLONI ZE SKOTSKA (Pelikán, Kop, Gebel)
  3. RUMOVÉ PRALINKY (Bíbr, Pospíšil, Topinka)
  4. FIT TEAM (Martin Müller, Kaděra, Zemánek)

Nejlepší hráč:

  • Jiří Doubrava (Zemětřesení)

Pohár Vranovského léta:

  1. NAPOLEONI
  2. MNICHOVO HRADIŠTĚ
  3. NK ROZVÍZ

DVOJICE:

Již v sobotu v noci vydatný déšť nevěštil nic dobrého. Cca kolem 9. hodiny sice začal ustávat, ale celonoční přísun vody zapříčinil, že hřiště na pláži nebyla způsobilá ke hraní. Rozhodli jsme se, že dvojice nebudeme ani rozehrávat a po druhé v historii jsme je zrušili.


Všem týmům opět děkujeme za účast a na rok 2013 objednáváme opět velká vedra :-).

Fotografie z turnaje na facebooku.