Top4sport

Novinky

Termíny 2022:

9. - 10. 7. 2022 Volejbalový turnaj smíšených družstev - 14. ročník 23. - 24. 7. 2022 …

Vranovské léto 2021

Volejbalový turnaj mužů a žen 2021: Muži 1. místo: Rumídci 2. místo: Ivánkovo šáňo 3. místo:…

"Harakiri" vítězem mixů

Volejbalový turnaj smíšených družstev 2021 1. místo: Harakiri 2. místo: Matesovy divoši 3. místo…

Výsledky nohejbalového Vranovského léta 2008

Vranovské léto 2008 pokračovalo ve dnech 19. a 20. července 2008 III. ročníkem mezinárodního nohejbalového turnaje tojic a dvojic. V sobotním klání se na pláži Vranovské přehrady představila tříčlenná družstva z ČR, Rakouska, Slovenska a Maďarska, v neděli se odehrál turnaj dvojic. Na nohejbalovém turnaji Vranovské léto 2008 se hrálo o nejvyšší finanční odměny mezi všemi nohejbalovými turnaji v ČR.

O vysoké úrovni turnaje svědčí také množství zúčastněných týmů - 101 (48 trojice, 53 dvojice). Kromě velmi kvalitních mužských týmů (mistr z Maďarska, mistr z Rakouska, extraligové české týmy) se turnaje zúčastnilo i několik žen, mezi nimi např. Blanka Hanáková (reprezentantka ČR). Turnaje se jako hráč zúčastnil i jeho ředitel Roman Doubek se svým týmem NikeFactoryStore.

Nejlepší nohejbal mezi tříčelennými družstvy předváděl tým Slonů ze Skotska (hráči Modřic ve složení: Radek Pelikán, Petr Gulda, Jakub Mrákava), který stejně jako v loňském finálovém souboji zdolal FIT TEAM z Vyškova (ve složení: Martin Müller, Petr Müller, Jan Kaděra). Třetí příčku obsadil extraligový Carlsbad (tým z Karlových Varů, ve složení: Jiří Doubrava, Michal Kokštein, Ondřej Vít).

Hodnotné ceny určené pro nejlepšího hráče turnaje si odnesl Martin Müller z Fit Teamu.

Týmy, které nepostoupily ze základních skupin, mohly pokračovat v souběžném turnaji s názvem Pohár Vranovského léta 2008. Prvenství v této části získal tým NK Bajda Kroměříž.

Rovněž nedělní klání dvoučlenných týmů přineslo vynikající nohejbal. Zvítězili Sloni ze Skotska (tým z Modřic, ve složení: Petr Bubniak - několikanásobný mistr světa, Radek Pelikán - několikanásobný mistr Evropy), druzí se umístili Tři studně (ve složení: Karel Löffler, Richard Fajmon) a v souboji o třetí příčku Carlsbad (ve složení: Ondřej Vít, Jiří Doubrava) přehrál Okrouhlíky. Za hru na světové úrovni byl oceněn Petr Bubniak (Sloni ze Skotska). Stříbrný pohár v soutěži dvojic si vybojoval tým bAvA Salzburg "A".

Zvláštní poděkování patří poslanci Ing. Ladislavu Skopalovi za podporu celého turnaje.