Top4sport

Novinky

Termíny 2018:

49. ROČNÍK VRANOVSKÉHO LÉTA: 14. - 15. 7. 2018 Volejbalový turnaj smíšených družstev / 28. - 29. 7.…

Vranovské léto 2017

47. ročník ovládli Rumídci a Máme hlad. Zúčastnilo se 33 týmů mužů a 43 ženských týmů. <a href=…

"Tady něco máš" vítezem mixů

1. Tady něco máš, 2. Dynamo Helsinki, 3. Harakiri, 4. GANG BANG , 5. - 8.: Krasokorčuliari, Nežné…

Partněři

Výsledky nohejbalového Vranovského léta 2008

Vranovské léto 2008 pokračovalo ve dnech 19. a 20. července 2008 III. ročníkem mezinárodního nohejbalového turnaje tojic a dvojic. V sobotním klání se na pláži Vranovské přehrady představila tříčlenná družstva z ČR, Rakouska, Slovenska a Maďarska, v neděli se odehrál turnaj dvojic. Na nohejbalovém turnaji Vranovské léto 2008 se hrálo o nejvyšší finanční odměny mezi všemi nohejbalovými turnaji v ČR.

O vysoké úrovni turnaje svědčí také množství zúčastněných týmů - 101 (48 trojice, 53 dvojice). Kromě velmi kvalitních mužských týmů (mistr z Maďarska, mistr z Rakouska, extraligové české týmy) se turnaje zúčastnilo i několik žen, mezi nimi např. Blanka Hanáková (reprezentantka ČR). Turnaje se jako hráč zúčastnil i jeho ředitel Roman Doubek se svým týmem NikeFactoryStore.

Nejlepší nohejbal mezi tříčelennými družstvy předváděl tým Slonů ze Skotska (hráči Modřic ve složení: Radek Pelikán, Petr Gulda, Jakub Mrákava), který stejně jako v loňském finálovém souboji zdolal FIT TEAM z Vyškova (ve složení: Martin Müller, Petr Müller, Jan Kaděra). Třetí příčku obsadil extraligový Carlsbad (tým z Karlových Varů, ve složení: Jiří Doubrava, Michal Kokštein, Ondřej Vít).

Hodnotné ceny určené pro nejlepšího hráče turnaje si odnesl Martin Müller z Fit Teamu.

Týmy, které nepostoupily ze základních skupin, mohly pokračovat v souběžném turnaji s názvem Pohár Vranovského léta 2008. Prvenství v této části získal tým NK Bajda Kroměříž.

Rovněž nedělní klání dvoučlenných týmů přineslo vynikající nohejbal. Zvítězili Sloni ze Skotska (tým z Modřic, ve složení: Petr Bubniak - několikanásobný mistr světa, Radek Pelikán - několikanásobný mistr Evropy), druzí se umístili Tři studně (ve složení: Karel Löffler, Richard Fajmon) a v souboji o třetí příčku Carlsbad (ve složení: Ondřej Vít, Jiří Doubrava) přehrál Okrouhlíky. Za hru na světové úrovni byl oceněn Petr Bubniak (Sloni ze Skotska). Stříbrný pohár v soutěži dvojic si vybojoval tým bAvA Salzburg "A".

Zvláštní poděkování patří poslanci Ing. Ladislavu Skopalovi za podporu celého turnaje.