Top4sport

Novinky

Termíny 2018:

49. ROČNÍK VRANOVSKÉHO LÉTA: 14. - 15. 7. 2018 Volejbalový turnaj smíšených družstev / 28. - 29. 7.…

Vranovské léto 2017

47. ročník ovládli Rumídci a Máme hlad. Zúčastnilo se 33 týmů mužů a 43 ženských týmů. <a href=…

"Tady něco máš" vítezem mixů

1. Tady něco máš, 2. Dynamo Helsinki, 3. Harakiri, 4. GANG BANG , 5. - 8.: Krasokorčuliari, Nežné…

Partněři

Výsledky Vranovského léta 2007 - nohejbal

Vranovské léto 2007 pokračovalo ve dnech 21. a 22. července 2007 nohejbalovými turnaji, kterých se zúčastnilo 96 týmů. V sobotním dvanáctihodinovém „maratónu“, kdy se na pláži Vranovské přehrady představila tříčlenná družstva z ČR, Rakouska a Maďarska, hrálo nejlepší nohejbal družstvo Slonů ze Skotska (hráči Modřic a Bedřichova), které ve finále zdolalo loňského vítěze turnaje FIT TEAM z Vyškova. Třetí příčku obsadili extraligoví Pupkáči a čtvrtí Angláni a tak z Přerova. Hodnotné ceny určené pro nejlepšího hráče turnaje si odnesl Slon Karel Löffler.

Mužstva, která nepostoupila ze základních skupin do závěrečných bojů, měla možnost hrát o stříbrný pohár Vranovského léta. Prvenství v této části získal Lezník, druhý byli Raptoři, třetí Pohleď a čtvrtý Hotel Sobol.

Rovněž nedělní klání dvoučlenných týmů přineslo vynikající nohejbal. Zvítězilo Dušan duo, druzí se umístili Sloni ze Skotska a v souboji o třetí příčku Zemětřesení přehrálo Křeč v noze. Za hru na světové úrovni byl oceněn několikanásobný mistr světa Petr Bubniak (Sloni ze Skotska).

Stříbrný pohár v soutěži dvojic si vybojoval ŠUMAFUK. Další pořadí: NK Bajda Kroměříž, Cihlíci, Tutti Frutti Třebíč.

V turnaji byly rozdány ceny v hodnotě přes 100.000,- Kč.

Generální partner turnaje: NIKE

Hlavní partneři: Hostan, Camp pláž Vranovská přehrada, STUDENT AGENCY, Coca Cola, H&M Znojmo, Starling Models, REDA, MEGAPIXEL a KLIMATEX. Mediální partneři: Znojemsko, MF Dnes, Kiss Hády, GALAXIE SPORT a INZERT EXPRES.